fbpx

Karrier lehetőségek

Internal Auditor

Feladatok, amelyek várnak Rád:

·         Ügyfeleink számára audit és tanácsadási szolgáltatások nyújtása;

·         Részvétel a vizsgálatok elvégzésében, a kapcsolódó dokumentáció elkészítése;

·         A vizsgált folyamatok külső-, belső szabályozásoknak való megfelelőségének ellenőrzése és a hatékonyságuk értékelése;

·         Csapatmunka, amely során a kollégákkal és az ügyfelekkel együttműködve szakmailag magas szintű feladatokat fogsz megoldani;

·         Adatok és nyilvántartások összegyűjtése és elemzése, hogy a hibák, a pontatlanságok és a fejlesztési lehetőségek felderítésre kerüljenek;

·         Üzleti folyamatok elemzése;

·         Konzultációs, tanácsadói tevékenység.

 Csatlakozz hozzánk Te is, amennyiben:

·         Szeretnél folyamatosan szakmailag fejlődni;

·         Előnyösnek gondolod a home office munkavégzést;

·         Szívesen foglalkoznál változatos feladatokkal és ügyfelekkel;

·         Szeretnél érdekes és alkotómunkát végezni;

·         Szeretnél egy erős, összetartó szakmai közösség részévé válni.

 Várjuk a jelentkezésedet, amennyiben:

·         Felsőfokú végzettséggel rendelkezel, előnyt jelent gazdasági vagy jogi végzettség;

·         Kiváló a kommunikációs készséged magyar nyelven, szóban és írásban egyaránt;

·         Előnyt jelent, ha jó a kommunikációs készséged angol nyelven, szóban és írásban egyaránt;

·         Előnyt jelent, ha szereztél már tapasztalatot az audit vagy tanácsadás területén;

·         Kiváló analitikus és problémamegoldó készséggel, valamint ügyfélközpontú attitűddel rendelkezel.